katalog 2023

Kwestie finansowe na Forest SHOW

Dodano: 09.03.2023

Na Forest SHOW w Straszęcinie nie zabraknie firm zajmujących się obsługą finansową dla firm.

 

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę jak istotną kwestią są pieniądze i dostęp do potencjalnych opcji finansowania. Dlatego na Forest SHOW pojawią się nie tylko dealerzy maszyn czy firmy oferujące osprzęty i narzędzia, ale także przedstawiciele banków i funduszy.

 

Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Jeleniej Górze to organizacja zajmująca się poręczeniami wadium i zabezpieczeniem należytego wykonania umowy zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych. FPK jest organizacją non profit, zajmującą się wspieraniem polskich przedsiębiorców. 

 

Korzystając z takiej formy wniesienia wadium i/lub zabezpieczenia należytego wykonania umowy przedsiębiorca zyskuje szereg korzyści. Co najważniejsze, nie musi angażować własnych środków pieniężnych, które szczególnie w przypadku zabezpieczenia należytego wykonania umowy, blokowane są na długi okres czasu. Może się też zdarzyć, że zamawiający wymaga bardzo wysokiego wadium czy zabezpieczenia NWU, a przedsiębiorca nie ma wolnych środków na swoim koncie, wtedy takie poręczenie jest idealnym rozwiązaniem.

 

FPK będzie prezentować prelekcję podczas targów Forest SHOW. Warto też zatrzymać się przy stoisku organizacji i zapytać przedstawicieli o szczegóły.

 

Podobnie jak na poprzednich edycjach wydarzenia, pojawi się również jeden ze sponsorów zawodów Polish Forestry Challenge, PKO Leasing. Przedstawicieli firmy będzie można spotkać na całym terenie imprezy - chętnie przedstawią ofertę finansowania zakupu maszyn dla firm. 

 

Tych i znacznie więcej wystawców będzie można zobaczyć na zbliżającym się Forest SHOW w Straszęcinie, już 11 marca 2023 roku. Wszystkie istotne informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE