proml

Forest SHOW 2022 już niebawem!

Dodano: 05.09.2022

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja Forest SHOW - tym razem w Borsku!

 

Zapraszamy na 18. edycję Forest SHOW! Tym razem spotykamy się w Borsku (Lotnisko Borsk), 22 października 2022. Impreza zaczyna się o godzinie 9:00, a kończy o 17:00.

 

 

 

Testy maszyn i zawody dla operatorów

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na testy maszyn i zawody dla operatorów obowiązują zapisy za pomocą formularza internetowego: link do zapisów na testy maszyn i zawody

Maszyny mogą testować tylko operatorzy z uprawnieniami, po zapisaniu się i otrzymaniu na miejscu opaski uprawniającej do wejścia na pola testowe.

W ramach Polish Forestry Challenge odbędzie się konkurencja na przyczepach zrywkowych marki Krpan dostarczonych przez firmę Serafin Maszyny.

 

 

Dynamiczne pokazy i testy

Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Podczas pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

 

 

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. harwestery, forwardery, rębaki, skidery, przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.

 

Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę maszyn leśnych. Na Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

 

Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

Pamiętajcie, że aby testować maszyny lub brać udział w konkursach należy się wcześniej zarejestrować przy pomocy formularza online!
 

 

Ostra rywalizacja - zawody operatorów maszyn leśnych

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Forest SHOW. Aktualna edycja odbędzie się na przyczepach zrywkowych.

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), dwukrotnie na forwarderach (2017 - Przasnysz, 2019 - Legnica), na ciągnikach rolniczych (2019 - Borsk) oraz czterokrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin, 2018 - Połaniec, 2020 - Grodzisk Mazowiecki i 2021 - Augustów).

 

 

 

Podczas 9. edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Borsku leśni operatorzy będą mierzyli się w kolejnej zręcznościowej konkurencji wymagającej kunsztu od operatora. Będzie to również doskonała okazja, by przetestować maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

 

Pulę nagród od sponsorów w konkursie PFC podamy niebawem! Poza tym operatorzy, którzy znajdą się na podium otrzymają trofea i upominki od organizatora imprezy oraz organizacji wspierających Forest SHOW:

 

- Puchar przygotował też dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku,
 
- Puchary za 1-3 miejsce od organizatora imprezy - Wydawnictwa Lasmedia,
 
- upominki od Polskiego Związku Pracodawców Leśnych.
 
 

Kto tym razem zdobędzie tytuł?

A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją?

 

 

Zostań mistrzem! Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

Udział w zawodach Polish Forestry Challenge jest BEZPŁATNY. 

 

Przyczepę do zawodów marki KRPAN udostępnia firma Serafin Maszyny.

 

 

 

Operatorzy, którzy chcą testować maszyny lub brać udział w konkursach powinni się przed przyjazdem zarejestrować przy pomocy formularza online. Zapisy na Forest SHOW, zawody i testy maszyn będą również prowadzone na miejscu podczas imprezy.

 

 

Strefa dzieci, catering, ognisko

Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami, zabawami i animatorami.

Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 

 

Udział w wydarzeniu i w zawodach jest BEZPŁATNY.

 

 

 

Patronat honorowy nad tegorocznym Forest SHOW obejmują: Roman Brunke, wójt gminy Karsin, Polski Związek Pracodawców Leśnych oraz Bartłomiej Obajtek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.

 

 

Dokładny adres i czas imprezy:

 

 

Forest SHOW, 22 października 2022 r., godz. 9:00 - 17:00, Lotnisko Borsk (83-442 Borsk; 53.947112 N, 17.959372 E).

 

 

Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA oraz portalu FIRMYLESNE.pl.

 

 

 

Czekamy na Was!


 

Bieżących informacji szukaj w specjalnej zakładce na portalu FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: www.gazetalesna.pl

 

YOUTUBE - zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Forest SHOW w Legnicy

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

 

 

 

REGULAMIN FOREST SHOW 

 

 

Jak wystawić swoje stoisko na Forest SHOW?

Chcesz wystawić swoje stoisko na Forest SHOW?  Zadzwoń pod numer 661 533 241 albo napisz mail pod adres: zbigniew.migda@lasmedia.pl, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę dla Twojej firmy.

 

 

 

Komentarze (2)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Marian K... Dodano 10.09.2022

Od kiedy będą zapisy do wzięcia udziału w konkursie?

Od kiedy będą zapisy do wzięcia udziału w konkursie?

Dodaj odpowiedźX

anjay yani Dodano 3 dni temu

<a href="https://play.acast.com/s/633463d5a204e200141202e8">a</a> <a href="https://play.acast.com/s/633464dad4b1ef0011c2c97b">a</a> <a href="https://play.acast.com/s/63345f66a98101001306c022">a</a> anjay

<a href="https://play.acast.com/s/633463d5a204e200141202e8">a</a> <a href="https://play.acast.com/s/633464dad4b1ef0011c2c97b">a</a> <a href="https://play.acast.com/s/63345f66a98101001306c022">a</a> anjay

Dodaj odpowiedźX

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE