FPK JG

EnginEcoPower na Forest SHOW

Dodano: 19.02.2023

Forest SHOW to nie tylko same maszyny - zjawią się również firmy zajmujące się ulepszaniem i optymalizacją ich pracy, takie jak EnginEcoPower

 

Na Forest SHOW w Straszęcinie, podobnie jak na poprzednich edcyjach wydarzenia, nie zabraknie ciekawych wystawców. Jednym z nich będzie firma EnginEcoPower zajmująca się modyfikacjami oprogramowania jednostek sterujących maszyn. Aby oferować jak najlepsze usługi swoim klientom, firma prowadzi własne centrum rozwoju z zapleczem do testowania naszych produktów.

 

Ale baza stacjonarna to nie wszystko - w końcu maszyny pozadrogowe najczęściej trudno przetransportować z miejsca pracy do warsztatu. Dlatego wyszkoleni technicy EnginEcoPower docierają maszyn w dowolnym miejscu w Polsce.

 

Firma EnginEcoPower jest czeską firmą z siedzibą w sercu Republiki Czeskiej, z międzynarodowym zasięgiem. Na zbliżającym się Forest SHOW będzie można zobaczyć ich stoisko i dopytać przedstawicieli o szczegóły oferty. Pamiętajcie: już 11 marca 2023 roku w Straszęcinie, 19 edycja Forest SHOW, a na nim najwięcej techniki leśnej, usług dla profesjonalistów, rozmów branżowych i dobrej zabawy w branżowym gronie. Wszystkie informacje znajdziecie w notce głównej.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE