Kopa Kamiński

Jesteśmy zadowoleni tylko z rozmów

 

Publikujemy list do Dyrektora RDLP w Szczecinku od przedsiębiorców ze szczecineckiego oddziału SPL

 

 

Przedsiębiorcy po spotkaniu z dyrektorem RDLP w Szczecinku napisali swoje odczucia: "...po ostatnim spotkaniu w RDLP mamy mieszane uczucia. Cieszy nas sam fakt, że rozmowy są prowadzone, ale widzimy coraz mniejsze szanse, na zrealizowanie naszych postulatów, które przedstawiliśmy w petycji w czasie protestu..."

Czytaj: Stanowisko szczecineckiego oddziału Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych

 

Dyrektor Sławomir Cichoń odpowiedział: "Zapoznałem się z przesłanym stanowiskiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych po spotkaniu w RDLP w Szczecinku w dniu 24 sierpnia br. i zastanawiam się czy byliśmy na tym samym spotkaniu..."

Czytaj: odpowiedź dyrektora

 

Przedsiębiorcy ponownie odpowiedzieli i zapraszają Dyrektora na ponowne spotknie: "Tak jesteśmy zadowoleni tylko z rozmów. Pan Dyrektor przytacza jednostki naturalne do
rzeczywistych, a ja mam odmienne zdanie na ich zastosowanie...."

Czytaj list do dyrektora (plik pdf)

 

 

Firmy Leśne
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.