Kopa Kamiński

100 mln dla LP?

22.06.2009
Dystrybutorzy prądu zajmują 16 tys. ha lasów, za użytkowanie których nie chcą płacić.

Lasy Państwowe domagają się od energetyki nawet 100 mln zł rocznie ? donosi ?Gazeta Prawna?.

firmylesne.pl
Czytaj tekst: Gazeta Prawna

Firmy Leśne
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.