oleje Klimowicz Neste
Technika leśna

Nowy żuraw Trejon

Dodano: 14.01.2019

Szwedzka marka Trejon ma w swojej ofercie pierwszy model żurawia z nowej serii, o zasięgu 7,3 m. Model V7300 jest produkowany ze stali o wysokiej wytrzymałości STRENX szwedzkiej firmy SSAB.

 

 

- Z przyjemnością prezentujemy pierwszego członka naszej nowej serii półprofesjonalnych żurawi leśnych. Dzięki niemu Trejon chciał stworzyć dobrą i stabilną renomę dla przyszłych modeli z tej serii. Podczas uruchomienia projektu przeprowadzono wiele długich i intensywnych dyskusji dotyczących specyfikacji żurawia i jego konstrukcji. Dzięki starannym przygotowaniom i po wielu godzinach pracy sądzimy, że udało nam się spełnić wymagania rynku, mówi Tomasz Kut, twórca nowego żurawia.

 

V7300 jest wykonany z ponad 80% ze stali typu STRENX, która nadaje się do wykorzystania w budowie konstrukcji nośnych, mających wytrzymać duże obciążenia. Dodatkowo dzięki użytym materiałom ciężar urządzenia zmniejszył się, a udźwig, na czterech metrach osiąga ok. jedną tonę, co jest dobrym wynikiem w tej klasie. Ma nowoczesną spójną konstrukcję wzbogaconą o teleskopową wysuwkę o długości 1,9 m.

 

Pierwsze sztuki V7300 dostarczane będą do klientów już w pierwszym kwartale bieżącego roku.

 

Dźwigi przed wypuszczeniem na rynek zostały przetestowane między innymi w Czechach, gdzie zostały poddane dużym obciążeniom podczas długich, ciągłych zmian roboczych.

 

Przyczepy Trejon produkowane są w rozmiarach od 6,5 do 18 ton. Dźwigi są dostępne w zakresie od 4,8 m do 9 m.

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE