WBleasing
Technika leśna

Nowości od Logset

Dodano: 20.08.2018

Podczas targów FinnMETKO, które odbędą się w Jämsä (Finlandia) w dniach 30 sierpnia - 1 września 2018 roku, Logset zaprezentuje maszyny z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Będzie to nowe podwozie gąsienicowe, nowoczesny silnik oraz odświeżony systemem kontrolno-pomiarowy. To nie koniec nowości.

 

 

Logset Oy zaprezentuje również nowe kabiny - "Smooth Ride".

 

Kabina "Smooth Ride" jest montowana na czterech sprężynach śrubowych i czterech amortyzatorach. Podczas premiery zostanie zaprezentowana na modelu Logset 6F GT. Forwarder ten będzie posiadał także w swoim wyposażeniu silnik Stage 5, który spełnia nowe unijne przepisy dotyczące emisji spalin, obowiązujące od 2019 roku.

- Udostępnimy specjalny tor, na którym klienci będą mogli przetestować "Smooth Ride" podczas FinnMETKO. "Smooth Ride" różni się od konkurencyjnych rozwiązań tym, że nie zawiera żadnych elementów hydraulicznych ani elektronicznych. Rozwiązanie jest ekonomiczne i niezawodne, mówi Jussi Malmi - dyrektor zarządzający Logset Oy.

Logset zaprezentuje także pierwszego forwardera w Finlandii z podwoziem gąsienicowym. Będzie to maszyna Logset 5F GT. Szerokie gąsienice zwiększają ładowność forwardera o 20%, przy zachowaniu dużej zwrotności.

- Nawet przy szerokich gąsienicach, forwarder pozostaje zwrotny i łatwo się transportuje oraz przemieszcza. Gąsienice sprawiają, że Logset 5F GT jest jeszcze bardziej wszechstronny w najróżniejszych zadaniach, wyjaśnia Malmi.

Logset zaprezentuje również dwa harwestery i cztery głowice ścinkowe. Wszystkie te maszyny posiadają odnowiony system sterowania TOC 2 i nowe ergonomiczne panele sterowania. Harwestery są wyposażone również w odnowione urządzenie pomiarowe TOC-MD 2.

System sterowania i urządzenia pomiarowe są oparte i działają na systemie Linux. 


 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE