lkt
Technika leśna

Nowa wersja Ponsse Manager

Dodano: 16.06.2020

Nowa wersja aplikacji mobilnej Ponsse przedstawia i zapisuje wydajność harwesterów i forwarderów na danej działce roboczej, wraz z głównymi parametrami pracującej maszyny.

 

 

Nowością w aplikacji jest wyświetlanie łącznego pozyskania dla danej powierzchni oraz poszczególnych wyników dla konkretnej maszyny w stosunku do całkowitego szacunkowego pozyskania z danego obszaru.

 

Raport taki zawiera także objętość danego ładunku, rodzaj sortymentu i przebytą odległość do składnicy, a także ilość drewna na danej składnicy. Każdy taki raport można oczywiście wydrukować.

 

Aplikacja działa i jest kompatybilna z maszynami wyposażonymi w system Load Optimizer lub Opti 4G, które umożliwiają wprowadzenie konkretnych danych do raportu.

 

PONSSE Manager to stale rozwijany system zarządzania danymi maszyn leśnych. Dzięki aplikacji właściciele maszyn leśnych mogą poprawić efektywność swojej działalności i zwiększyć wydajność operatorów. Można poprawić logistykę podczas pracy, monitorować postępy na danych powierzchniach, a także znają ilość i jakość pozyskiwanego surowca.

 

Ponadto Menedżer informuje o potrzebach związanych z konserwacją maszyn i wyświetla wszelkie uwagi dotyczące ich eksploatacji sporządzone przez operatora.

 

 

Źródło: Ponsse

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE