tex-star
WBleasing
Technika leśna

Niemiecki telefon do zadań specjalnych

Dodano: 11.09.2017

Firma Ruggear wprowadziła na niemiecki rynek nowy smartfon, który wyróżnia się dużą wytrzymałością i żywotnością w najtrudniejszych warunkach.

Model RG740 czuje się świetnie tam, gdzie większość zwykłych telefonów już dawno przestałaby działać. Telefon posiada certyfikaty IP68 oraz MIL-STD-810G. Ten pierwszy jest już większości dobrze znany – świadczy o odporności na kurz oraz wodę. Drugi certyfikat – MIL-STD-810G nadawany jest przez amerykańską armię. Nie określa on wytrzymałości ale to, jakim „torturom” został poddany badany sprzęt. Jednocześnie jest to najbardziej rygorystyczna norma w dziedzinie ochrony telefonu podczas upadku z wysokości.

 

Niestety użytkownik będzie musiał zaakceptować pewne oszczędności w parametrach technicznych. Na pokładzie telefonu działa system Android 5.1.1 Lollipop. Pamięć główna to 2 GB i 16 GB pamięci rozszerzonej.

 

Mocne strony RG740 to wytrzymała bateria o pojemności 4000 mAh. Wodoszczelność pozwala na pozostawienie telefonu na 30 minut, do 2 metrów głębokości. Na wyposażeniu znajdziemy systemy GPS, ale również Beidou i GLONASS. Do tego latarka, radio i czytnik NFC. Telefon jest także wyposażony w dwa aparaty z matrycami 13 megapixeli (tył) i 5 megapixeli (przód).

 

Niestety niemiecka solidność musi kosztować – 550 euro i długi czas dostawy (do 30 dni)…

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE