gwarancje 24
Technika leśna

Malwa z normą Stage V

Dodano: 21.10.2020

Malwa wypuszcza na rynek najnowszą odsłonę modelu serii 560, 560.4, który wyróżnia się spełnianiem norm emisji spalin Euro 5/ Stage-V.

 

 

Maszyna posiada wysokoprężny silnik CAT o pojemności 2,8 litra z filtrem cząstek stałych i katalizatorem, ale nie wykorzystuje AdBlue, co ułatwia eksploatację. Zmiana silnika umożliwiła też zmniejszenie obrysu maski oraz polepszenie dostępu serwisowego.

 

Poza tym, nowy model ma wzmocnione łańcuchy bogie i trakcję zwiększoną o 10% w stosunku do poprzednika. Zmodernizowano układ sterowania, stosując najnowszą generację modułów Ican, a także dodając większy ekran i zdalną diagnostykę w opcji standardowej. Siła oświetlenia roboczego jest regulowana: kiedy maszyna pracuje, jest największa, a gdy spoczywa, światło nieco przygasa by oszczędzać energię akumulatora.

 

Nowy model harwestera 560.4H dostał też wzmocniony żuraw marki FTG Cranes. Urządzenie posiada większą siłę obrotu, wzmocnioną kolumnę żurawia i główne ramię. To oznacza, że jest bardziej niezawodny i wytrzyma więcej godzin pracy niż poprzednie modele. Projektanci dodali też więcej oświetlenia.

 

Tymczasem, forwarder 560.4 ma większą przestrzeń ładunkową. Zarówno forwarder jak model combi posiadają ten sam model żurawia Cranab, co wcześniejsze wersje.

 

 

 

 

Michał Procner

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE