Farma
xleasing
Technika leśna

Mała głowica Logset TH 45

Dodano: 15.12.2016

TH45 marki Logset, to głowica, która znajduje zastosowanie w cięciach trzebieżowych drzewostanów drugiej i trzeciej klasy wieku.

 

Głowica ta jest kompaktowa i lekka, umożliwia płynne i szybkie ruchy nawet w gęstym lesie. Zaprojektowana została do obsługi małych i średnich drzew.

 

Wyposażona jest w dwa hydrauliczne koła posuwowe oraz w trzy koła podtrzymujące, aby zredukować tarcie i polepszyć posuw pnia drzewa.

 

Hydraulika tej głowicy została zoptymalizowana do pracy z mniejszymi modelami harwesterów. Równe ciśnienie i przepływ oleju uniemożliwia poślizg pojedynczego koła nawet przy twardych gałęziach.

 

Zintegrowane węże hydrauliczne są dobrze chronione za silnikami hydraulicznymi i blisko bloku zaworu. Koło pomiarowe jest kontrolowane siłownikiem hydraulicznym, który jest regulowane aby uzyskać idealne ciśnienie w zależności od warunków pracy głowicy.

 

Dane techniczne: maks. Średnica cięcia 55 cm, automatyczne napinanie łańcucha, zbiornik 8 litrów oleju, wymagany przepływ 160 litrów oleju na minutę. Masa z rotatorem i zawiesiem: 850 kg. Prędkość posuwu: do 6 metrów na sekundę. Trzy noże okrzesujące ruchome i jeden stały.

 

JH

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE