proml
Technika leśna

"Gremo Log"

Dodano: 15.05.2020

Tak jak pisaliśmy wcześniej, marki Eco Log i Gremo połączą się w jedno duże przedsiębiorstwo.

 

 

Aktualnie rozpoczęły się już przygotowania linii produkcyjnych. Ze względu na liczne zapytania o wygląd maszyn, ich nazwy i modele, firma postanowiła upublicznić również te informacje. Od teraz wszystkie maszyny będą produkowane pod marką i w barwach Eco Log.

 

- Maszyny Gremo mają swoje unikalne cechy, które były wysoko cenione wśród klientów używających tych maszyn. Chcemy, aby nawet po zmianie barw były one rozpoznawane i żeby nasi klienci nie musieli uczyć się maszyn na nowo. Użytkownicy muszą mieć pewność tego co otrzymają. Oczywiście zintegrujemy Gremo Service i obsługę posprzedażową z drugą marką, mówi Anders Gustafson, CEO Eco Log.

 

Ponieważ mniejsze forwardery Gremo zostały teraz dodane do istniejącej gamy Eco Log, zobaczymy linię maszyn składającą się z co najmniej pięciu modeli o ładowności od 8,5 do 20 ton. Szeroka gama harwesterów Eco Log zostanie uzupełniona o mały ośmiokołowy harwester.

 

- Forwardery i harwestery Gremo idealnie pasują do produktów Eco Log. Dzięki połączeniu tych dwóch marek, będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeden z najszerszych asortymentów na rynku z maszynami leśnymi o różnych rozmiarach, pojemnościach i cechach, aby sprostać wielu różnorodnym zadaniom nowoczesnego leśnictwa. Będziemy nadal tą samą, znaną firmą, ale z jeszcze większą zdolnością do zapewniania naszym klientom dokładnie tego, o co proszą, mówi Anders Gustafson.

 

 

Fakty:

   - Wszystkie maszyny będą nosić zarówno nazwę Eco Log, jak i kolory;

   - Aktualna linia produkcyjna obejmuje:

   Eco Log 750 (wcześniej Gremo), ładowność 8,5 tony;

   Eco Log 1050 (wcześniej Gremo) ładowność 10,5 tony;

   Eco Log 1250 (wcześniej Gremo), ładowność 12,5 tony;

   Eco Log 574F, ładowność 14 ton;

   Eco Log 594F, ładowność 20 ton;

   Lżejszy ośmiokołowy harwester Gremo będzie nosił nazwę Eco Log 1058 (15,9 tony, masa własna).

 

 

 

 

Źródło: Eco Log

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE