valtra
Technika leśna

Eco Sim - symulator od Eco Log

Dodano: 15.06.2020

Szwedzka firma Eco Log zaprezentowała na swojej stronie internetowej nowy symulator do treningu operatorów maszyn leśnych.

 

 

Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania takie jak m.in. śledzenie ruchów głowy operatora, ruchomą platformę odwzorowującą ukształtowanie terenu, nowoczesną i realistyczną grafikę komputerową.

 

Praca na symulatorze to doskonały trening przed przystąpieniem do pracy w realnym lesie na prawdziwej maszynie. Co jeszcze oferuje symulator Eco Log?

 

Naukę sterowania maszynami Eco Log – dzięki dokładnemu odwzorowaniu kabiny – w tym także dokonywanie pomiarów, programowanie sortymentów, obsługę sterowania poszczególnymi funkcjami maszyny. Korzystający z symulatora mają możliwość łatwego przełączenia się pomiędzy symulacją harwestera i forwardera, mogą trenować nowe techniki i metody pracy dzięki wielu zaprogramowanym ćwiczeniom.

 

Po zakończonej nauce i wypełnieniu zadania możemy wyświetlić podsumowanie i ocenę naszych zdolności. Aby uczynić obsługę jeszcze bardziej realistyczną, Eco Sim (bo tak nazwany został ten symulator) można również wyposażyć w okulary VR, zapewniające widok 360 stopni.

 

Całość jest łatwa w transporcie.

 

Film o nowym symulatorze Eco Sim:

 

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE