Farma
xleasing
Technika leśna

Buty Haix dla pilarzy

Dodano: 22.12.2016

Jak ważne jest obuwie w lesie – wie każdy zulowiec. Musi ono ochraniać naszą stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi, mrozem, wilgocią, a jednocześnie być wygodne, wytrzymałe i oddychające.

 

Takie właśnie są buty Haix Protector Forest.

 

Buty z tej serii wykonane są z zamszowej skóry o dużej grubości (2,8 - 3,0 mm), z użyciem materiału Gore-tex, który gwarantuje ich wodoodporne i oddychające właściwości. Cholewa butów ma 22 cm wysokości.

 

Podeszwa również z górnej półki - model 050 od firmy Vibram. Jest ona antypoślizgowa, oraz olejo i benzynoodporna. Wyposażona została w system absorpcji energii kinetycznej, zapamiętujący indywidualny kształt naszej stopy.

 

Co ważne w naszej branży – buty te spełniają normę EN ISO 17249:2007, posiadają 2 klasę ochrony przeciw przecięciami (do 24 m/s) dzięki zastosowaniu w użytych do ich stworzenia materiałach kevlaru.

 

 

Dzięki wysokiej odporności na przetarcia, obuwie świetnie nadaje się do całorocznego użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach dużych mrozów, bądź upałów.

 

Buty są wyposażone w anatomicznie uformowaną, wymienną, zmywalną wkładkę, która posiada bardzo dobre właściwości jeśli chodzi o wchłanianie wilgoci, a w dodatku szybko wysycha. Wkładka doskonale amortyzuje i wykazuje właściwości antybakteryjne.

 

Gwarancja producenta to 12 miesięcy.

 

 

JH

 

 

Komentarze (2)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Michał J... Dodano 07.01.2017

Szkoda że nie podaliście ceny...

Szkoda że nie podaliście ceny...

Dodaj odpowiedźX

firmy l... Dodano 10.01.2017

Cena jest dość wysoka - ok. 1000 zł.

Cena jest dość wysoka - ok. 1000 zł.

Dodaj odpowiedźX

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE