waryński
Informacje

WAŻNA INFORMACJA (dot. zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń) - kliknij i przeczytaj!!!

Dodano: 02.04.2019

Na wstępie uspokajamy - zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń na naszym portalu jest i nadal będzie możliwe. W celu poprawy bezpieczeństwa wprowadzamy nowy sposób moderacji udostępnionych ogłoszeń.

 

 

Z końcem marca wprowadziliśmy nowy system moderowania ogłoszeń na portalu firmylesne.pl. Od tego momentu dodane ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez Administratora lub Moderatora strony, aby pojawiło się w wybranym przez Was dziale.

 

Taki system ma na celu usprawnienie funkcjonowania działu ogłoszeń. Zależy nam również, aby poziom tego działu pozostał na jak najwyższym i profesjonalnym poziomie.

 

Procedura dodawania ogłoszenia pozostaje niemal niezmienna i bezpłatna. Jedyną różnicą, którą można zauważyć jest to, że dodane ogłoszenie nie pojawia się od razu na portalu, ale oczekuje na liście ogłoszen do zaakceptownia przez Aministratora/Moderatora strony. 

 

Administratorzy i Moderatorzy mają obowiązek codziennego sprawdzania dodanych ogłoszeń - jeżeli Twoje ogłoszenie jest zgodne z regulaminem i nie narusza zasad zostanie opublikowane w ciągu 24 godzin od dodania. Jeżeli jednak ogłoszenie nie spełnia naszych wymogów, niestety nie ukaże się na stronie.

 

 

 

Życzymy Wam owocnego korzystania z naszych działów i informacji

- Redakcja portalu firmylesne.pl

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE