WBleasing
Informacje

Szkolenie "Zmiany w obowiązujących warunkach technicznych drewna okrągłego już od stycznia 2020"

Dodano: 22.01.2020

Warunki techniczne wykorzystywane w obrocie surowcem drzewnym w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe określają wymagania jakościowe i wymiarowe dla poszczególnych grup sortymentowych surowca drzewnego oraz m.in. definiują wady drewna i sposób ich pomiaru.

Nowe warunki techniczne, które wchodzą w życie z początkiem bieżącego roku wraz z zarządzeniem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych w praktyce eliminują z użytku Polskie Normy.

 

 

Od nowego roku obowiązują również ujednolicone zasady przeprowadzania procedury reklamacji drewna zakupionego w Lasach Państwowych.

 

Forest Consulting Center i portal Drewno.pl po raz kolejny wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynkowym, organizują szkolenie na temat zmian w obowiązujących warunkach technicznych drewna okrągłego. Podczas dwudniowego spotkania doświadczeni instruktorzy brakarstwa omówią zakres wprowadzonych zmian dotyczących wad drewna i ich pomiaru, klasyfikacji jakościowo-wymiarowej w poszczególnych grupach sortymentowych oraz ujednoliconego procesu reklamacji drewna.

 

Podczas szkolenia można będzie również porozmawiać na temat najczęściej spotykanych problemów z jakimi borykają się brakarze drewna okrągłego podczas swojej pracy.

 

 

Termin spotkania: 14-15.02.2020r.

Miejsce: Pałac Będlewo (woj. wielkopolskie)

 

Szczegóły na stronie internetowej www.forestcc.pl oraz pod numerem telefonu 690 800 290

 

Zapraszamy do zapisów.

 

 

<Materiał sponsorowany>

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE