lkt
Informacje

SkogsElmia 2019

Dodano: 10.06.2019

Tematem tegorocznych targów było utrzymanie lasów w przyszłości. Targi zgromadziły ponad 300 wystawców z 21 krajów, a udział w nich wzięło 20 438 odwiedzających.

 

 

?W tym roku naprawdę zainwestowaliśmy w zapewnienie wysokiej jakości targów. Wysłuchaliśmy głosów wystawców i gości z poprzednich lat i próbowaliśmy się dostosować do ich oczekiwań. Podczas targów otrzymałem pozytywne opinie na temat całego wydarzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak przebiegła cała impreza, a szczególnie podoba nam się to, że mieliśmy już wiele rezerwacji wystawców na kolejne targi - Elmia Wood 2021 ?- skomentował Mattias Pontén, kierownik targów SkogsElmia i Elmia Wood.


Wielu wystawców podsumowało tegoroczną SkogsElmia jako ważne miejsce spotkań:

- ?Jeśli zamierzamy być w tej branży, to musimy być na SkogsElmia. Spotkaliśmy właściwą grupę naszych potencjalnych klientów i byliśmy bardzo zainteresowani tegorocznymi targami." podsumował Johannes Nilsson, dyrektor generalny producenta maszyn Vimek.?Najbardziej pozytywnym zaskoczeniem na tegorocznych targach było to, że odwiedzający przybyli z tak wielu krajów. Zdobyliśmy kontakty tak daleko, jak Laos i Japonia.? mówi Torbjörn Sjödin,Tracy of Sweden.


?Przez cały czas, kiedy byłem na targach leśnych Elmia, nigdy nie sprzedawaliśmy tak dużo, jak na tegorocznej edycji. Zasadniczo każdy, kto chodził po naszym stoisku, był potencjalnym klientem.? Rickard Ellander Svensson, CEO Skogma.


Kolejne targi Elmia Wood odbędą się w dniach 18?21 maja 2021 roku.

 

 

 

Źródło: elmia.se

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE