Husqvarna
xleasing
Informacje

Rynek usług leśnych dziś i za 20 lat

Dodano: 14.07.2016

Podczas międzynarodowych targów Eko-Las w Janowie Lubelskim GAZETA LEŚNA poprowadzi specjalny panel dyskusyjny.

W dniach 1–3 września w Janowie Lubelskim, w leśnej scenerii, odbędzie się największa w tym roku impreza plenerowa dedykowana branży leśnej - targi Eko-Las.

 

Pierwszego dnia targów o godzinie 14.00 zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym GAZETY LEŚNEJ pt. „Rynek usług leśnych – dziś i za 20 lat”.

 

– Branża leśna stoi przed wieloma wyzwaniami: potrzebą dalszej mechanizacji, koniecznością zwiększenia wydajności pracy i stawek. Dlatego w szerokim gronie, zarówno przedstawicieli Lasów Państwowych, przedsiębiorców leśnych i dystrybutorów maszyn będziemy dyskutować o przyszłości całej branży – podkreśla Rafał Jajor redaktor naczelny GAZETY LEŚNEJ.

 

W spotkaniu weźmie udział m.in. Prezydent Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej Mariusz Rakowski, a także przedstawiciele dystrybutorów maszyn leśnych i Lasów Państwowych.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 1 września o godz. 14.00 do sali konferencyjnej na terenie targów. Będzie można zabierać głos, zadawać pytania zaprozonym Gościom.

 

Dyskusja będzie nagrywana i zostanie upubliczniona w postaci filmu, a także obszernego artykułu w GAZECIE LEŚNEJ i na naszym portalu FIRMYLESNE.pl

 

W czasie całych targów będzie można również odwiedzać stoisko GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl.

 

Targi to doskonała okazja aby porozmawiać z naszymi redaktorami, zaprenumerować gazetę, a także wziąć udział w organizowanych przez obie redakcje konkursach.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE