bsp
Informacje

Nowy dyrektor Komatsu Forest

Dodano: 15.05.2020

Od 1 kwietnia br. Jens Bengtsson obejmuje stanowisko dyrektora generalnego Komatsu Forest AB, jednego z wiodących światowych producentów maszyn leśnych oraz powiązanych usług i akcesoriów. Jens pracuje w firmie od 11 lat, a ostatnio pełnił zarówno funkcję dyrektora finansowego, jak i dyrektora operacyjnego.

 

 

- Jestem bardzo zaszczycony, że dostałem tę rolę i jestem bardzo zmotywowany zadaniami, które stoją przed nami, mówi Jens. - Obejmuję to stanowisko w czasie, który jest bardzo niespokojny z powodu pandemii koronawirusa. Cały świat stara się poradzić sobie z tą niezwykłą sytuacją. Jako firma niedawno ogłosiliśmy, że tymczasowo zamykamy produkcję na trzy tygodnie, aby dostosować się do panujących warunków, a następnie, jeśli pozwolą na to ograniczenia, stopniowo zwiększać produkcję, dodaje.

 

Pomimo obecnych okoliczności firma jest przekonana, że popyt na sprzęt i maszyny leśne będzie nadal napędzał rozwój ich działalności.

 

- W tej chwili nie można powiedzieć, jak wpływ na przemysł leśny będzie miała obecna sytuacja, ale jesteśmy optymistami i z nadzieją patrzymy w przyszłość, dodaje Jens.

 

- W celu dalszego rozwoju naszej firmy, postanowiliśmy w 2019 roku zainwestować w nową fabrykę w Umeå. Decyzja jest szczególnie ekscytująca, ponieważ nowe fabryki w tej części świata rzadko są budowane, ale to pokazuje, że wierzymy w dalszy rozwój branży i solidne know-how w firmie i regionie. Dzięki silnemu zaangażowaniu i pracy Mitsuru Ueno, byłego szefa Komatsu Forest mamy teraz doskonałą okazję do przygotowania nowoczesnego i bezpiecznego zakładu produkcyjnego w Umeå, podsumowuje Jens.

 

 

 

Źródło: Komatsu Forest

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE