stihl
Rakowski
Informacje

Nowe władze PLIG

Dodano: 28.01.2018

Nowym Prezydentem Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej jest Alicja Stryszyk.

 

Mariusz Rakowski, Robert Gruszka, Rafał Borowczak, Waldemar Winkowski i Dariusz Stańczyk złożyli rezygnacje z zajmowanych funkcji w Radzie Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej.

 

Na ich miejsce do Rady PLIG zostali wybrani Zbigniew Ciszek i Grzegorz Ucinek. Rada będzie pracować w składzie sześcioosobowym.

 

 

28 stycznia w Dobieszkowie pod Łodzią odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Leśnej Izby Gospodarczej. Walne zwołała Komisja Rewizyjna PLIG w celu wyjaśnienia sytuacji związanej ze startem części członków Rady PLIG w przetargach na terenach poklęskowych i zaoferowania przez nich stawek uznanych przez część członków PLIG za zbyt niskie.

Szczegółową relację z zebrania niebawem będzie można na pewno przeczytać na stronie izbalesna.pl, teraz informujemy już, że w wyniku decyzji Walnego Zebrania zmienił się skład osobowy Rady PLIG.

Rezygnację z zasiadania w Radzie złożyli: Mariusz Rakowski, dotychczasowy Prezydent PLIG, Robert Gruszka, dotychczasowy Wiceprezydent, oraz członkowie Rady: Waldemar Winkowski, Rafał Borowczak, Dariusz Stańczyk. Następnie rezygnację złożył też Wojciech Wójtowicz.


Po złożeniu przez nich rezygnacji w Radzie PLIG pozostali: Alicja Stryszyk, Mariusz Czekieryło i Jacek Broniewicz. Walne Zgromadzenie wybrało do Rady ponownie Wojciecha Wójtowicza, oraz dwóch nowych członków: Zbigniewa Ciszka i Grzegorza Ucinka.

Na Prezydenta PLIG w oddzielnym głosowaniu wybrana została Alicja Stryszyk, Wiceprezydentem w głosowaniu Rady został Wojciech Wójtowicz.

Obecny skład Rady PLIG przedstawia się następująco: Alicja Stryszyk (Prezydent, region Piła), Wojciech Wójtowicz (Wiceprezydent, region Lublin), Jacek Broniewicz (Wrocław), Zbigniew Ciszek (Szczecinek), Mariusz Czekieryło (Szczecinek), Grzegorz Ucinek (Zielona Góra).

 

Na zdjęciu nowe władze PLIG. Od lewej: Zbigniew Ciszek, Mariusz Czekieryło, Alicja Stryszyk (Prezydent), Wojciech Wójtowicz (Wiceprezydent), Jacek Broniewicz, Grzegorz Ucinek.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE