WBleasing
Informacje

Kurs operatora harwestera i forwardera [aktualizacja]

Dodano: 30.12.2019

Nie da się ukryć, że proces pozyskania i zrywki drewna został w bardzo dużym stopniu zmechanizowany. Firma Forest Consulting Center wychodzi naprzeciw potrzebom rynkowym branży leśnej i drzewnej oferując kursy operatorów wielooperacyjnych maszyn leśnych.

 

 

Kurs ukierunkowany jest na zdobycie zarówno solidnej wiedzy o budowie i działalności maszyny, jaki i umiejętności praktycznych ? odpowiedniej techniki pracy i jej planowania. Ukończenie kursu i pozytywne zaliczenie egzaminu przed komisją z Urzędu Dozoru Technicznego nadają umiejętności i uprawnienia do pracy wielooperacyjną maszyną leśną ? harwesterem lub forwarderem.

 

Uczestnik oprócz uprawnień dozorowych otrzymuje zaświadczenie o odbyciu szkolenia (zgodne z rozporządzeniem MEN) oraz certyfikaty w trzech językach ? polskim, niemieckim i angielskim. Program szkolenia obejmuje 20 godzin teoretycznych i 80 godzin zajęć praktycznych. Całość realizowana jest podczas 12 dni (łącznie z weekendem).

 

Cena obejmuje: profesjonalnie przeprowadzone szkolenie (zajęcia wykładowe, warsztatowe, przy komputerach, na najnowocześniejszym symulatorze oraz 15 godzin indywidualnej praktyki na maszynie leśnej), zakwaterowanie i pełne wyżywienie w nowoczesnym hotelu, materiały szkoleniowe, materiały niezbędne do pracy w terenie, ubezpieczenie od NNW, przerwy kawowe, dojazdy na powierzchnię, egzamin przed komisją UDT (nadający uprawnienia do wykonywania zawodu) oraz wszystkie dokumenty potwierdzające ukończenie kursu.

 

Termin najbliższego szkolenia 23.03 - 03.04.2020 r.

 

 

 

Źródło: Forest Consulting Center

<artykuł sponsorowany>

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE