waryński
Informacje

"Kurs mechanika firmy leśnej" - harwester/forwarder

Dodano: 12.11.2019

Mechanik potrzebny ?od zaraz?! Czas przestoju maszyny z powodu awarii powoduje w firmie olbrzymie straty finansowe. Dlatego tak ważne jest, aby natychmiast przywrócić ją do stanu użytkowania?

 

 

I tutaj niezastąpiony okazuje się mechanik, który posiada kompleksową wiedzę z zakresu budowy, naprawy i obsługi maszyn leśnych. Nie tylko od strony technicznej, ale również informatycznej. Fachowiec, który potrafi zdiagnozować problem i wykorzystać wiedzę w praktyce.

 

Firma Forest Consulting Center proponuje intensywny 3-dniowy kurs teoretyczno ?praktyczny w warsztacie doświadczonej firmy leśnej, realizującej głównie prace z pozyskania i zrywki drewna przy użyciu wielooperacyjnych maszyn leśnych typu harwester i forwarder, która dzięki swojej wieloletniej działalności zetknęła się ze wszystkimi nagminnymi przypadkami wewnętrznego serwisu maszyny.

 

Dodatkowo zajęcia prowadzone są na symulatorze komputerowym harwestera JohnDeere, który wyposażony jest w takie samo oprogramowanie, jak w rzeczywistej maszynie (TimberMatic).

 

Praktyka warsztatowa zostanie poprzedzona modułem teoretycznym, nt. budowy maszyn i jej komponentów. Planowana jest grupa kameralna, wraz z samodzielnym wykonywaniem prac warsztatowych. Współpraca z doświadczonym mechanikiem-instruktorem.

 

Termin kursu: 13 - 15 grudnia 2019 r.

 

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://www.forestcc.pl/nowosc-kurs-mechanika-firmy-lesnej/

 

 

 

 Źródło: Forest Consulting Center

<artykuł sponsorowany>

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE