stihl
Informacje

Katalog Maszyn Leśnych 2020

Dodano: 27.11.2019

Opisy wiodących marek, w tym rynkowych nowości będzie można znaleźć w czwartym już Katalogu maszyn leśnych.

 

 

Wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl, organizator Konferencji dla zuli, publikuje już czwarty rok z rzędu Katalog maszyn leśnych. Znajdą się w nim opisy około 70 marek harwesterów, forwarderów, skiderów, przyczep zrywkowych, rębaków, rozdrabniaczy, wciągarek, łuparek, sadzarek, a także pilarek spalinowych i akumulatorowych. Wydanie zawiera 12 działów, a w nich opisy około 500 modeli.

 

Katalog trafi do prenumeratorów na przełomie stycznia i lutego 2020 roku.

 

Nad wydaniem Katalogu pracuje zespół GAZETY LEŚNEJ ? Staramy się by co roku zawierał on jak najbardziej aktualne informacje i parametry maszyn, które potwierdzamy u producentów i dilerów poszczególnych marek ? tłumaczy Jarosław Harhura, redaktor wydania.

 

Katalog pomaga w zdobyciu informacji na temat oferty dilerów maszyn leśnych, zawiera opisy parametrów, danych technicznych maszyn i ich zdjęcia. Dzięki tej publikacji nie trzeba tracić czasu na przeglądanie wielu folderów z ofertami i stron internetowych, w Katalogu wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

I chociaż publikacja bardzo ułatwia zorientowanie się na runku maszyn leśnych, to w dalszym ciągu zachęcamy do osobistego kontaktu z dilerem i testowania maszyny przed zakupem, można to zrobić chociażby podczas jednej z naszych imprez Forest SHOW.

 

Jak zawsze Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i wybrane parametry, nie podajemy jednak ich cen. Informacje pochodzą ze stron producentów, a także polskich dilerów, jeśli były dostępne. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

 

Producenci, podając dane techniczne, zastrzegają często, że rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabeli.

 

Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie. Nowi mogą go dostać bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią do końca marca 2020 r. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).

 

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 

 

Życzymy miłej lektury!

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE