WBleasing
Informacje

Katalog Maszyn Leśnych 2019

Dodano: 14.05.2019

W tej edycji Katalogu maszyn leśnych znajdziecie wiele nowości, nie brakuje też opisów wiodących marek producentów branży leśnej.

 

 

Publikację tradycyjnie przygotowało wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl, organizator Konferencji dla zuli.

 

Publikujemy opisy, dane techniczne, zdjęcia blisko 100 marek. ? W tym roku mamy dużo nowości: rębaki, forwardery, a także nowy dział o sadzarkach ? wylicza Jarosław Harhura redaktor wydania.

 

W Katalogu nie zabrakło oczywiście czołowych marek harwesterów, forwarderów, skiderów, przyczep zrywkowych, rębaków, rozdrabniaczy, wciągarek, łuparek, sadzarek, a także pilarek spalinowych i akumulatorowych. W sumie publikacja zawiera 12 działów, a w nich opisy ponad 600 modeli różnego rodzaju maszyn.

 

Pomysł stworzenia kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych powstał w 2016 r., a już w styczniu następnego roku wydaliśmy pierwszy Katalog, który od razu został dobrze odebrany w naszej branży. Przypomnijmy, zawierał opisy 80 marek i ponad 400 modeli maszyn. W kolejnej edycji z 2018 r. zespół redakcyjny opracował prezentacje 75 marek i 540 modeli maszyn obecnych na polskim rynku.

 

Katalog to podręczny przewodnik po ofercie dilerów maszyn leśnych, który zawiera opisy parametrów, danych technicznych maszyn i ich zdjęcia poglądowe w jednym miejscu ? nie trzeba zatem w poszukiwaniu odpowiedniego modelu przeglądać ofert sprzedawców w wielu analogowych katalogach, czy na internetowych stronach.

 

Katalog przedstawia wybrane wersje dostępnych maszyn i wybrane parametry, nie podajemy jednak ich cen. Informacje pochodzą ze stron producentów, a także polskich dilerów, jeśli były dostępne. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

 

Staramy się by nasz Katalog zawierał najbardziej aktualne informacje na temat ofert producentów i sprzedawców, śledzimy również rynek nowości. W tym roku opisujemy po raz pierwszy pilarki akumulatorowe, a w nowym dziale ?sadzarki? ? cztery marki tych maszyn. W Katalogu na 2019 rok pojawiła się nowa marka forwardera i harwestera, ale też opryskiwacz do drzew, czy mechaniczna łopata.

 

Należy pamiętać jednak, że producenci często podając dane techniczne, zastrzegają, iż rzeczywiste parametry mogą się różnić od tych podanych w tabelach.

 

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Poniatowskiego 2/13, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 

 

 

Redakcja

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE