prime leasing
Informacje

Kanada przeznaczy 30 mln na walkę z Covid-19 w sektorze leśnym

Dodano: 27.07.2020

W oświadczeniu kanadyjskiego ministra zasobów naturalnych, Seamusa O'Regana, rząd federalny we współpracy z prowincjami i terytoriami zobowiązuje się do zainwestowania 30 milionów dolarów, aby wspomóc ochronę małych i średnich przedsiębiorstw leśnych przed COVID-19.

 

 

Fundusze zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów stacji odkażania, dodatkowego zakwaterowania i / lub transportu, obiektów oraz usług w celu utrzymania dystansu społecznego, a także na zakup środków ochrony indywidualnej.

 

W ten sposób rząd federalny ma nadzieję wyeliminować w pewnym stopniu ryzyko zakażeń COVID-19, a także wspierać sezonowe prace leśne, takie jak sadzenie drzew.

 

„To dofinansowanie ochrony pracowników i utrzymanie ważnych miejsc pracy sezonowych, a jednocześnie przybliżenie nas do zerowej emisji gazów cieplarnianych do 2050 r.”. mówi Seamus O'Regan.

 

Kanada zobowiązała się do posadzenia dwóch miliardów drzew w okresie następnych 10 lat. Ma to na celu osiągnięcie zerowej emisji gazów cieplarnianych przez ten kraj do 2050 r.

 

 

 

Źródło: woodbusiness.ca

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE