tex-star
WBleasing
farma x-mas
Informacje

Hubertus Arena 2016

Dodano: 26.09.2016

W dniach od 7 do 9 października br. w hali ExpoMazury w Ostródzie odbędą się targi Hubertus Arena.

Hubertus Arena 2016 jest już 3. edycją cieszącej się ogromnym zainteresowaniem imprezy, która łączy obchody święta myśliwych i jeźdźców z targami branżowymi.

 

Największe firmy produkujące i sprzedające wszystko to, co potrzebne myśliwym, jeźdźcom, miłośnikom psów, a także survivalowcom prezentują tutaj swoją ofertę.

 

Wystawcy mają szansę wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty handlowe, a także poznać oczekiwania potencjalnych klientów.

 

Zwiedzający mogą poznać najnowsze trendy w wyposażeniu i technikach myśliwskich, spróbować pysznych potraw, uzyskać porady specjalistów oraz zakupić produkty prosto od ich producentów i dystrybutorów.

 

Wśród wystawców znajdą się m.in. producenci i dystrybutorzy broni, optyki łowieckiej, wyrobów skórzanych, a także organizatorzy polowań. Będzie można również skosztować pysznych potraw z dziczyzny lub różnorodnych nalewek. Bardzo ważna jest możliwość zobaczenia „na żywo”, wypróbowania oraz zakupu produktów wprost od ich producentów lub dystrybutorów, dlatego odwiedzając Hubertus Arenę otwiera się szansa na bezpośrednie spotkanie z największymi firmami z branży łowieckiej, kynologicznej i jeździeckiej.

 

Hubertus Arena to nie tylko targi. Wspólnie będzie można tu świętować dzień św. Huberta. W programie imprezy jest m.in. tradycyjna Msza Święta Hubertowa, a także liczne atrakcje, które uświetnią obchody tego święta. Odbędzie się pokaz wyszkolenia psów myśliwskich, pokaz sokolnictwa czy wabienia zwierzyny, a także posłuchać sygnałów myśliwskich, ponieważ w programie Hubertus Areny jest także wspaniała biesiada myśliwska połączona z koncertem.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE