WBleasing
Informacje

Zapraszamy na Forest SHOW w Legnicy!

Dodano: 23.08.2019

15. edycja Forest SHOW odbędzie się 28 września 2019 r. na byłym lotnisku przy ul. Myrka w Legnicy. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 17.00.

 

Impreza po raz pierwszy odbędzie się na Dolnym Śląsku. Miejsce, w którym teraz się z Wami spotkamy położone jest tuż przy zjeździe z autostrady A4, południowo-wschodniej części Legnicy. Dojazd ze wszystkich stron kraju jest więc bardzo łatwy i szybki.

 

 

Dynamiczne pokazy

Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Podczas pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.

 

 

 

Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę maszyn leśnych. Na Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

 

Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

Zainteresowani będą mogi także skorzystać z bezpłatnych, profesjonalnych porad prawnika. Masz kłopot z nadleśnictwem lub podwykonawcą? Zapytaj o pomoc!

 

 
Ostra rywalizacja - zawody na forwarderach

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Forest SHOW.

 

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), forwarderach (2017 - Przasnysz), dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec) oraz na ciągnikach rolniczych (2019 – Borsk).

 

 

Podczas 6 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Legnicy leśni operatorzy będą rywalizowali na forwarderach. Będzie to doskonała okazja, by przetestować te maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

 

 

Kto tym razem zdobędzie tytuł?

 A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją?

 

 

Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

Sponsorem głównym zawodów i dostawcą maszyny na konkurs jest firma Profesjonalne Maszyny Leśne.

 

Zapisz się BEZPŁATNIE już teraz klikając na link:

 

FORMULARZ

 

 

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).

 

 

Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

 

 

Strefa dzieci

Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami.

 

Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

 

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 

 

Udział w wydarzeniu i w zawodach jest BEZPŁATNY.

 
 

Dokładna data i adres imprezy:

 

Forest SHOW

28 września 2019 r., godz. 9.00 - 17.00

Legnica, ul. Myrka, teren byłego lotniska (59-220 Legnica)

 

51°11'09.5"N 16°10'51.1"E

 (albo 51.185970 N, 16.180870 E)

 


 

Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA oraz portalu FIRMYLESNE.pl.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Paweł Górski - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu, a także Tadeusz Krzakowski, prezydent miasta Legnica oraz

Wojciech Wójtowicz, Prezes Polskiego Związku Pracodawców Leśnych.

 

 

Czekamy na Was!


 

Bieżących informacji szukaj na stronie głównej portalu:

FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: gazetalesna.pl

 

YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

 

 

REGULAMIN FOREST SHOW 

 

 

Redakcja

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE