waryński
Informacje

Dynamiczne pokazy maszyn na Konferencji dla zuli Forest Show

Dodano: 19.02.2019

Dynamiczne pokazy wielu maszyn leśnych, które prezentują się po kolei na placu manewrowym, a także na polach testowych i podczas pokazu pracy w lesie. Tak wygląda Konferencja dla zuli Forest SHOW.

 

 

Najbliższa, 14. już edycja imprezy odbędzie się 2 marca 2019 r. na lotnisku w Borsku, między Kościerzyną a Czerskiem. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 16.00.

 

Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Na specjalnym polu manewrowym zobaczymy w pracy m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. Tym razem będą to m.in. przyczepa zrywkowa i kombajn do produkcji drewna kominkowego. Będzie też można przetestować samochody podczas jazd próbnych.

 

Maszyny są też prezentowane podczas pokazu w lesie odbywającego się w godzinach popołudniowych. Tym razem w naturalnych warunkach zobaczymy w pracy m.in. rozdrabniacze, sadzarki, harwestery, forwardery, skidery i wiele innych.

 

 

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Konferencji dla zuli Forest SHOW. Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), forwarderach (2017 - Przasnysz) i dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec).

 

Podczas 5 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Borsku leśni operatorzy będą rywalizowali na ciągnikach marki Valtra, udostępnionych dzięki firmie AGCO, która jest głównym sponsorem tego konkursu. Będzie to doskonała okazja, by przetestować te maszyny.

 

Kto tym razem zdobędzie tytuł? A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją? Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

 

- Zapisz się bezpłatnie już teraz klikając TUTAJ!

 

Możesz także zadzwonić do nas pod numer: 609 764 779 albo wysłać e-mail ze zgłoszeniem na adres: jarek.harhura@gazetalesna.pl (podaj: imię, nazwisko lub nazwę firmy, adres, numer telefonu, mail, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować).

 

Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

 

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami. Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

 

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 

Udział w Konferencji i w zawodach jest bezpłatny. Dla prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ herbata GRATIS!

 
 

Dokładna data i adres konferencji:

 

Konferencja dla zuli Forest SHOW
2 marca 2019 r., godz. 9.00 - 16.00

Lotnisko Borsk (83-442 Borsk)

 

53°56'49.6"N 17°57'33.7"E (albo 53.947112 N, 17.959372 E)

 


 

 

Organizatorem Konferencji dla zuli Forest SHOW jest GAZETA LEŚNA, patronat medialny objął portal FIRMYLESNE.pl.

 

Patronat honorowy nad Konferencją objął Bartłomiej Obajtek - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, a także Roman Brunke, Wójt Gminy Karsin.

 

W Borsku zaprezentują się (stan na dzień 22.02.2019 r.):

 

ADI Krzysztof Dwórznik, ADW, AGCO, Agro-Las, Arcon Polska, Bergerat Monnoyeur (CAT), Business Service Polska, BS Alternatory i Rozruszniki, FIRMYLESNE.pl, FORESTPOL Piotr Kirdzik, Forex Polska, Fortech Serwis, Fuchs Oil, GAZETA LEŚNA, GBG "Gołębiewski", Husqvarna - PHU Metalzbyt, Inżynieria BHP, JMK, KANIA WAŁCZ, Kompania Leśna, LKT, LZD Krtiny, Makita, Nokian Tyres, NORD Import-Eksport, Oleje Klimowicz, Oregon, OTL Jarocin, Pneumo-Auto-Części, Prime Leasing, Profesjonalne Maszyny Leśne, PUL Forest, Sadmasz, Saltus Serwis, Silvabud, Startlas, Stihl, TEX-STAR, Utech, Xleasing.

 

 

 

Czekamy na Was!


 

Bieżących informacji szukaj na stronie głównej portalu:

 

FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: gazetalesna.pl

 

YOUTUBE ? zobacz filmy z poprzednich konferencji:

 

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

Konferencja dla zuli w Dworze Myśliwskim Ustronie k. Kępna

 

 

 

Regulamin Konferencji dostępny TUTAJ

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE