stihl
Informacje

Dni otwarte xgiełdy

Dodano: 13.01.2020

Ponad 25 używanych harwesterów i forwarderów mogli obejrzeć goście dni otwartych xgiełdy.

 

 

?Xgiełda ? portal dobrych maszyn? to marka firmy xleasing, która od 4 lat sprzedaje używane maszyny leśne. 11 stycznia, w nowej siedzibie firmy w Gdyni, odbył się dzień otwarty. Goście, czyli ok. 100 osób, głownie klientów firmy z całej Polski, mogli tego dnia obejrzeć na placu aż 26 używanych harwesterów i forwarderów, gównie marki John Deere i Ponsse.

 

 

 

Xleasing w pierwszych latach swojej działalności w branży leśnej zajmował się leasingowaniem maszyn leśnych (stąd nazwa). Potem wziął się też za sprzedaż maszyn używanych. Dziś, pod marką xgiełda działa import, sprzedaż i serwis maszyn leśnych.

 

 

? Przez 4 lata sprzedaliśmy w Polsce ok. 300 maszyn, z tego w ostatnich dwóch po ok. 100 rocznie ? mówi Marek Smal, współwłaściciel i wiceprezes xleasing sp. z o.o.

 

 

 

Do takiej działalności potrzebne jest miejsce, stąd firma przeniosła się na ul. Chwaszczyńską w Gdyni. Jest tu duży utwardzony plac, biuro, warsztat, myjnia, magazyn.

 

 

 

Jak mówi Smal, ok. 20-25 maszyn jest zawsze w ekspozycji, bo tyle się mieści. ? Chcemy mieć zawsze pełną gamę modeli John Deere i Ponsse, by każdy znalazł to, czego potrzebuje. Moglibyśmy ograniczyć się tylko do kilku najbardziej popularnych modeli, ale zależy nam na tym, by klient miał wybór ? mówi wiceprezes.

 

Firma zatrudnia obecnie 38 osób, z czego 7 serwisantów: 4 dla marki Ponsse i 3 dla John Deere.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE