serafin
Informacje

18 targi KWF-Tagung przełożone!

Dodano: 23.03.2020

Tegoroczna największa impreza leśna na świecie - targi KWF-Tagung, które miały się odbyć od 1 do 4 lipca br. w niemieckim mieście Schwarzenborn, zostają przełożone.

Nowa data to: 30.06. - 3.07.2021 r.

 

Na oficjalnej stronie targów ukazała się informacja prasowa, w której zamieszczono taki oto komunikat:


"W związku z ciągłym wzrostem zachorowań na Covid-19 w Niemczech i Europie, Niemieckie Centrum Pracy i Technologii Leśnej e.V. (KWF) postanowił przełożyć 18. KWF-Tagung. - Zdrowie wystawców, odwiedzających, partnerów i pracowników ma dla KWF najwyższy priorytet, wyjaśnia Robert Morigl, prezes zarządu. - Postanowiliśmy zatem zrobić ten krok na nadzwyczajnym posiedzeniu, które odbyło się 23 marca. W porozumieniu z rzecznikami komitetu doradczego, 18. KWF-Tagung został przełożony na termin od 30 czerwca do 3 lipca 2021 r., w dobrze przygotowanej miejscowości Schwarzenborn, dodaje."Jak podają organizatorzy - wykupione bilety i zarezerwowane stoiska wystawowe pozostają aktualne i będą honorowane w nowym terminie targów.

 


Rzecznicy komitetu doradczego KWF dr Jürgen Munz i Stefan Meier, a także ich zastępcy Britta Schlett i Ralf Dreeke, z pewnością woleliby, aby KWF-Tagung 2020 odbył się zgodnie z planem:

- Jednak ostatnie kilka dni sprawiło, że nie będzie to możliwe. Bardzo trudno byłoby stworzyć i wyposażyć stoiska w wyjątkową formę, która jest powszechna na KWF-Tagung - podkreślają.

 

Tłumacząc się, organizatorzy zwrócili uwagę na fakt, że podejmując taką decyzję, KWF postępuje zgodnie z zaleceniami rządu federalnego Niemiec i jego ministerstw, a także ministerstw i dystryktu Schwalm-Eder.

 

Odroczenie wydarzenia tego typu, wielkości i znaczenia, jakie posiadają targi KWF-Tagung oczywiście niesie ze sobą wielkie konsekwencje organizacyjne. W ostatnich latach i miesiącach włożono ogromny wysiłek w planowanie miejsca imprezy, przygotowanie miejsc na stoiska i infrastrukturę, a także logistykę.

 

 

 

 

Źródło: KWF

 

 

 

Więcej informacji dotyczących wpływu koronawirusa na branżę leśną znajdziesz w serwisie specjalnym - klikając w poniższy link:

KORONAWIRUS W LESIE - SERWIS SPECJALNY

http://firmylesne.pl/lista/informacje/pokaz/koronawirus_w_lesie_-_serwis_specjalny,4341

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE